UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 12.06.2019 16:55


    Щодо виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» у частині відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом використання оператором системи передачі, оператором ринку і електропостачальниками та затвердження таких рахунків НКРЕКП

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, листом від 11.06.2019 № 6259/28.2/7-19 (лист див. тут) поінформувала ДП «НЕК «Укренерго», ДП «Оператор ринку» та електропостачальників, що отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон) (перелік таких електропостачальників див. тут), щодо необхідності виконання ними вимог Закону у частині відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом використання в установах одного з уповноважених банків.

 

Також з метою виконання положень Закону щодо затвердження переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку НКРЕКП зазначеним листом звернулася до згаданих вище учасників ринку електричної енергії з проханням надати до НКРЕКП підтвердження щодо відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом використання (довідку уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» щодо реквізитів таких рахунків).

 

Водночас наголошуємо на необхідності електропостачальникам, які в подальшому отримають ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, відкрити в установах одного з уповноважених банків поточні рахунки із спеціальним режимом використання та надати до НКРЕКП довідку одного з уповноважених банків щодо реквізитів таких рахунків.

 


[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)