UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини15.10.2020 09:28
версія для друку


Підписано Меморандум порозуміння між Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, Товарною Біржою «Українська Енергетична Біржа» та ТОВ «Оператор ГТС України» та НКРЕКП


Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Валерій Тарасюк підписав Меморандум порозуміння між Секретаріатом Енергетичного Співтовариства, Товарною Біржою «Українська Енергетична Біржа», Товариством з обмеженою відповідальністю «Оператор ГТС України» та НКРЕКП про співпрацю з розвитку та функціонування ліквідного ринку короткострокових стандартизованих продуктів.

 

Така співпраця започатковується в рамках розпочатого проєкту підтримки розвитку газової біржі та спрямована на забезпечення імплементації основних положень законодавства ЄС з метою створення ліквідного і висококонкурентного ринкового середовища та запровадження прозорих ринкових механізмів ціноутворення у вітчизняному газовому секторі.

 

Впровадження положень Меморандуму дозволить створити короткостроковий газовий ринок, який надаватиме можливість торгувати короткостроковими стандартизованими продуктами, а саме внутрішньодобовий ринок та ринок «на добу наперед». Зазначена ініціатива допоможе вирішити проблеми, пов’язані з балансуванням газотранспортної системи, та сприятиме реалізації потенціалу України набути статусу провідного європейського газового ринку.

 

Реалізація проєкту створення короткострокового газового ринку принесе значні переваги українським споживачам, учасникам ринку природного газу та українській економіці в цілому.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)