UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини12.10.2020 18:38
версія для друку


Запуск оптового ринку електричної енергії в Україні – це історія успіху!


Сьогодні відбулась зустріч членів Регулятора Оксани Кривенко та Ольги Бабій з Проектом ESP USAID для обговорення підсумків першого року роботи оптового ринку електричної енергії в Україні та пропозицій на майбутнє.

 

Реформований оптовий ринок в Україні виявився відносною історією успіху порівняно з попереднім ринком, а також у світлі міжнародного досвіду з подібними відкриттями ринку - зазначено у звіті ESP.

 

Реформа ринку електроенергії в Україні визнається однією з наймасштабніших і найвагоміших за всю історію незалежності України. Хоча на початку, як і в більшості країн світу, енергетична система виявилась не повністю готовою до викликів, який несе за собою новий ринок, проте успішний подальший досвід роботи показав, що називати цю реформу невдалою – некоректно. І закиди щодо неефективного регулювання є необґрунтованими.

 

Важливо відмітити, що ми маємо усі шанси для створення моделі енергетичного ринку європейського рівня за умови постійної роботи над покращенням та оптимізацією технічної й нормативної баз, над чим постійно працює Регулятор.

 

Тому, ми впевнені, що ідемо в правильному напрямку і працюємо далі!

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)