UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини24.01.2020 16:45
версія для друку


Оприлюднюються узагальнені зауваження та пропозиції до проєкту постанови щодо змін до Кодексу газотранспортної системи, Типового договору транспортування природного газу та Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання


Відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі – Закон України), зауваження і пропозиції до проектів рішень, одержані протягом встановленого строку, оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Регулятора та підлягають обов'язковому розгляду Регулятором за участі фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб, які надали такі зауваження та пропозиції, у порядку, затвердженому Регулятором.

 

На виконання вимог Закону України, оприлюднюються Узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (далі – проєкт постанови), які були отримані від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб у період з 10.12.2019 до 11.01.2020 (включно) (див. тут).

 

Варто зазначити, що від НАК «Нафтогаз України» на адресу НКРЕКП надійшло два листа з пропозиціями та зауваженнями до проєкту постанови.

 

Так, пропозиції та зауваження, надані НАК «Нафтогаз України» листом від 11.01.2020 № 13-120/1.18-20 були включені до таблиці узагальнених зауважень та пропозицій до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта.


При цьому, пропозиції та зауваження, надані НАК «Нафтогаз України» листом від 15.01.2020 № 24-168/1.15-20, не були включені до вищезазначеної таблиці, у зв’язку з порушенням строку їх подання (тобто після 11.01.2020).

 

Також до таблиці узагальнених зауважень та пропозицій до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, не були включені пропозиції, надані ТОВ «Хмельницькгаз Збут» та ТОВ «Запоріжгаз Збут», оскільки вони надійшли до НКРЕКП 14.01.2020, тобто після закінчення строку їх подання.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/?id=46860 .

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)