UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини21.10.2020 19:03
версія для друку


Регулятор на захисті прав споживачів


Сьогодні Регулятор на своєму засіданні прийняв рішення щодо покладання штрафних санкцій на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

Підставою перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» є приєднання до електромереж заяви більше сотні споживачів щодо обов’язку ліцензіата надавати замовнику послугу з приєднання у строки, встановлені договором про приєднання.

 

За результатами перевірки НКРЕКП на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» було накладено штраф у розмірі 510 000 гривень за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення ліцензійних умов.

 

Також під час перевірки було встановлено, що 30 замовників послуг з приєднання були приєднанні до мереж ОСР з порушенням термінів визначеним чинним законодавством. А також більше 40 замовників було повідомлено про збільшення строку надання послуги з приєднання без документального підтвердження причина, які стали підставою для збільшення строку.

 

Закликаємо споживачів у разі виявляння порушень їхніх законних прав, звертатися з письмовим зверненням щодо проведення відповідної перевірки.