UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин21.02.2020 10:58
версія для друку


21 лютого відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 лютого 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «БET»;

2) ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ»;

3) ТОВ «ХІМВЕКТОР»;

4) ТОВ «ЮКРЕЙН ЕНЕРГО СІТІ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС»;

2) ТОВ «ВЕСЕЛКА СЕС»;

3) СТ «СОНЯЧНЕ МІСТО».

 

3. Переоформити КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, на безстрокові.

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДОБРОСЛАВ-СОЛАР».

 

5. Схвалити інвестиційні програми з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

1) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2020 рік:

1)  КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

2) КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

7. Накласти штрафи за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для таких компаній:

1) ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

2) ТОВ «ДЕЛЬТА ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

3) ТОВ «ЗАВОД «ГАЛИЧИНА».

 

8. Застерегти ТОВ «АЙ БІ СІ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

9. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДУКАТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

10. Застерегти НЕК «УКРЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2020).

 

11. Застерегти ТОВ «ЕКВАТОР САН ЕНЕРДЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2020).

 

12. Застерегти ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 21.02.2020).

 

13. Провести позапланові виїзні перевірки дотримання Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» на 2020 рік».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП.

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОГУСЛАВЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРАНКО-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОЛГРАД ЕЛІОС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МГВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ СИРОЇЖКУ ОЛЕКСІЮ ПЕТРОВИЧУ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕСЕЛКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЗАХІДУКРПОСТАЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МОСТМАРЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЗАХІДНА ЛИВАРНА ГРУПА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОГУСЛАВЕНЕРДЖІ» (СЕС «БОГУСЛАВ-2»), ТОВ «ФРАНКО-СОЛАР» (Івано-Франківська обл., Галицький р-н, с. Маріямпіль, вул. Дністровська, буд. 34), ТОВ «БОЛГРАД ЕЛІОС» (СЕС Одеська обл., м. Болград, вул. Поштова, земельна ділянка 84 та земельна ділянка 135), ТОВ «МГВ» (СЕС Івано Франківська обл., Галицький р-н, с. Маріямпіль, вул. Дністровська, буд. 35), ФОП СИРОЇЖКУ ОЛЕКСІЮ ПЕТРОВИЧУ (СЕС Хмельницька обл., Хмельницький р-н, Копистинська с/р (кадастрові номери 6825083300:10:003:0207, 6825083300:10:003:0208)), ТОВ «ВЕСЕЛКА СЕС» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Левицького К., буд. 118), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ» (СЕС «Меблева 3»), ТЗОВ «ЗАХІДУКРПОСТАЧ» (СЕС Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Княгині Ольги, 68), ТОВ «МОСТМАРЕНЕРДЖИ» (СЕС Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Великодолинське, вул. Транспортна, 1-В), ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЗАХІДНА ЛИВАРНА ГРУПА» (СЕС Волинська обл., м. Горохів, вул. Берестецька, 10)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)