UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин14.02.2020 19:35
версія для друку


В НКРЕКП відбулася нарада з приводу порушень правил торгівлі на ринку електричної енергії


В Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за участі ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Оператор ринку» відбулася нарада з приводу порушення деякими учасниками ринку правил торгівлі електричною енергією на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.

 

На нараді розглянули детальні результати роботи на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку за січень та першу декаду лютого 2020 року та констатували, що деякі компанії при продажі електричної енергії суттєво знижують рівень заявлених цін та значно збільшують заявлений обсяг у нічні години доби, що свідчить про маніпулювання ринком. При цьому відсутнє підтвердження вказаних заявок реальним фізичним/імпортованим обсягам електричної енергії.

 

З урахуванням наведеного, прийнято рішення ДП «Оператор ринку» у відповідності до  глави 2.4 розділу ІІ Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 308, попередити учасників ринку про недопустимість дискримінації реформи ринку електричної енергії та у разі повторення  подібної ситуації припинити участь компаній, які порушують правила торгівлі електричною енергією, у ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)