UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.01.2020 17:21
версія для друку


28 січня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 січня 2020 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧИНИ»;

ТОВ «ПАВЕРСТОК ТРЕЙД».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ЕЛЕКТРО ГРУП;

ТОВ «ЮГІНТЕРЕНЕРГО».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КІД ЕНЕРГО 1»;

ТОВ «НП-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТРИХАТИ-ЕЛІОС»;

ТОВ «УКРПРОДЛОГІСТИКА».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВЕРБІВЦІ ЕНЕРГО БІО ПРОДУКТ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ».

 

5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ПАВЕРСТОК ТРЕЙД».

 

6. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми на 2020 рік:

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГРО»;

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

7. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-КІРОВОГРАД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» (2 черга ВЕС «Ольвія-3»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ» (1 – 3 пускові комплекси ВЕС «Ольвія-5»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-КІРОВОГРАД» (СЕС «Павлівська») ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» (2 черга ВЕС «Ольвія-3»), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ» (1 – 3 пускові комплекси ВЕС «Ольвія-5»), ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ» (ГЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Глибочка, вул. Сіркова, 42)).

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

 

9. Про виконання вимог постанов НКРЕКП:

від 18 червня 2019 року № 1102 «Про накладення штрафу на ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» за порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»;

від 02 листопада 2018 року № 1335 (із змінами) «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» порушень ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»;

від 17 травня 2019 року № 788 «Про накладення штрафу на ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання»;

від 07 травня 2019 року № 682 «Про накладення штрафу на ТЗОВ «ТОПОЛЬКИ» за порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

10. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1856 «Про накладення штрафу на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

11. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 133 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

12. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 49 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

13. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 17 травня 2019 року № 756  «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

14. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 січня 2019 року № 57 «Про здійснення заходів державного регулювання до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення». 

 

15. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 130 «Про накладення штрафу на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання». 

 

16. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 05 квітня 2019 року № 503 «Про накладення штрафу на КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

17. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 вересня 2018 року № 972 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

18. Про скасування постанови НКРЕКП від 03 січня 2020 року № 48.

 

19. Про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2020 рік.

 

20. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

21. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2019 року.

 

22. Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1883, від 03 жовтня 2019 року № 2056, від 24 жовтня 2019 року № 2249, від 26 листопада 2019 року № 2484 та від 24 грудня 2019 року № 3158.

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (з метою удосконалення положень Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 309).

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)