UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.01.2020 09:35
версія для друку


НКРЕКП звертає увагу на необхідність повідомлення ліцензіатами про зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії у встановлені строки


Відповідно до положень статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та відповідних Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг, ліцензіат повинен повідомляти Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), про всі зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, не пізніше одного місяця з дня настання таких змін.

 

Враховуючи зазначене, НКРЕКП попереджає ліцензіатів про необхідність безумовного виконання вимог вищезазначених нормативних актів та надання до НКРЕКП у місячний строк повідомлень про всі зміни даних, які були зазначені в документах та відомостях, що мають надаватися до заяви про отримання ліцензії відповідно до діючої редакції Ліцензійних умов.

 

При цьому звертаємо увагу, що надання інших документів та відомостей, що не передбачені діючими ліцензійними умовами, але які подавалися ліцензіатом для отримання відповідної ліцензії, не потребується.

 

Одночасно нагадуємо, що ліцензіати можуть заощадити час та зусилля шляхом надання інформації про зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії в електронному вигляді через онлайн-сервіс на Єдиному державному порталі адміністративних послуг (http://www.my.gov.ua/) не виходячи з дому чи офісу, авторизувавшись за ЕЦП (електронним цифровим підписом).

 

Із сторінкою НКРЕКП на Єдиному державному порталі адміністративних послуг можливо ознайомитись за адресою: http://www.my.gov.ua/info/department/1545/details .

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)