UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин21.12.2019 09:20
версія для друку


Вітаємо з Днем енергетика!


 

Шановні колеги!

 

Від імені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем енергетика!

 

Успішна робота кожної окремої галузі господарства залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.

 

Спільними зусиллями нам вдалося розв’язати значну кількість нагальних проблем, таких як реалізація Закону України «Про ринок електричної енергії», впровадження та удосконалення норм правил ринку, кодексів мереж, опрацьовувалися плани розвитку розподільних мереж та спрощувалися приєднання до електричних мереж.

 

Але попереду ще багато важливих завдань, таких як удосконалення роботи ринку електричної енергії, запровадження стимулюючого тарифоутворення для природних монополій, створення умов для синхронізації об’єднаної енергетичної системи України з енергосистемою континентальної Європи, підвищення якості послуг населенню та впровадження сучасних європейських стандартів.

 

Дякуємо вам за самовіддану працю! Упевнений, що спільними зусиллями ми завершимо реформування галузі та піднімемо рівень надійності та якості послуг до європейських стандартів!

 

Бажаю всім працівникам енергетичного сектору міцного здоров’я, миру, благополуччя та нових трудових звершень!

 

 

З повагою

 

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг                                                                                        Валерій Тарасюк

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)