Новини | 11.11.2019 11:41![]() |
04-06 листопада в НКРЕКП відбулися робочі зустрічі в рамках чергового заходу Програми Партнерства в сфері регулювання енергетики між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Національною Асоціацією членів комісій з регулювання комунальних підприємств США (NARUC), яка реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
У зустрічах взяли участь представники NARUC, USAID, Світового Банку, проекту USAID «Проект енергетичної безпеки», ENTSO-E, регіонального ринку електроенергії США MISO, а також генеральний директор естонського органу з питань конкуренції Konkurentsiamet, представники консалтингових компаній Pöyry Management Consulting, ÅF Pöyry, ÅF Mercados EMI, Elia Grid International (EGI) та KPMG. З української сторони в заходах взяли участь співробітники НКРЕКП та представники Національної академії наук України та ПрАТ «НЕК «Укренерго».
Тематика робочого візиту охоплювала два напрями:
На відкритті заходу його учасників привітали новопризначені Члени НКРЕКП.
Під час заходу була представлена систематична інформація щодо теорії моделювання енергетичних ринків і енергетичних систем, класифікації методів моделювання, програмного забезпечення для їх реалізації. |