UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин18.10.2019 09:12
версія для друку


Про розроблення НКРЕКП підходів (рекомендацій) для визначення сум надлишково отриманого або недоотриманого доходу постачальників універсальних послуг від здійснення ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії споживачам


Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії» та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, затверджених постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1469, НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності ліцензіатів з постачання електричної енергії, зокрема шляхом встановлення тарифів на послуги постачальника універсальних послуг, а також здійснює  контроль за їх дотриманням.

 

З 1 січня 2019 року відбувся перший етап впровадження нового ринку електричної енергії. Зокрема, на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» здійснено заходи із забезпечення відокремлення діяльності з постачання від діяльності з розподілу електричної енергії.

 

У зв’язку з цим, з метою надання рекомендацій територіальним органам НКРЕКП під час проведення планових перевірок ліцензіатів з постачання електричної енергії, НКРЕКП розроблено уніфіковані підходи щодо визначення сум надлишково отриманого або недоотриманого доходу постачальників універсальних послуг від здійснення ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії за 2019 рік.

 

Зазначені підходи враховують реальні показники та об’єктивні чинники при визначенні сум надлишково отриманого або недоотриманого доходу постачальників універсальних послуг від здійснення ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії у 2019 році.

 

Розроблені підходи щодо визначення сум надлишково отриманого або недоотриманого доходу постачальників універсальних послуг від здійснення ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії плануються до затвердження на засіданні НКЕРКП.

 

Для ознайомлення з розробленими підходами щодо визначення сум надлишково отриманого або недоотриманого доходу постачальників універсальних послуг  від здійснення ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії споживачу звертатися на e-mail: Bilenko@nerc.gov.ua .

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)