UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.10.2019 14:47
версія для друку


Розроблено інтерактивний інструмент – Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group розробили інтерактивний інструмент – Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу (ОСР).

 

Перелік створено відповідно до наданих законодавством України Регулятору повноважень з метою забезпечення ефективної реалізації прав споживачів на ринку електричної енергії, формування прозорого інформаційного середовища для учасників ринку, систематизації інформації ліцензіатів, яку на вимогу Регулятора та на виконання Закону та Правил роздрібного ринку електричної енергії оператори системи та електропостачальник зобов’язані розміщати на своїх веб-сайтах, і спрощення доступу споживачів до такої інформації.

 

Цей Перелік надає можливість споживачам оперативно знайти по кожній області постачальників, які приєднані до договорів про розподіл з відповідними операторами систем із посиланням на їх офіційні веб-сайти.

 

У свою чергу, споживач зайшовши на веб-сайти цих постачальників зможе найти інформацію про їх комерційні пропозиції, що дозволить споживачу скористатись своїм правом щодо обрання електропостачальника з найвигіднішою для споживача ціною та умовами постачання.

 

Створення цього інтерактивного відображення Переліку постачальників електроенергії, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу, стало можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку, наданої через проект USAID "Прозорість енергетичного сектору", який виконує аналітичний центр DiXi Group.

 

 

Перелік: http://www.nerc.gov.ua/electricity_suppliers/

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)