UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин25.09.2019 18:22
версія для друку


НКРЕКП повідомляє про численні факти тиску


НКРЕКП повідомляє про численні факти тиску на працівників та Членів Регулятора.

Зокрема:

  • Перешкоджання проходу на територію НКРЕКП.
  • Постійний шумовий ефект, що створює неможливі умови роботи.
  • Стукання по підвіконнях та вікнах першого поверху будівлі НКРЕКП, у тому числі під час відкритих засідань Регулятора.

Протягом майже 2 місяців робітники феросплавних підприємств пікетують будівлю НКРЕКП з вимогами, які не відносяться до компетенції Комісії.

 

До сьогодні пікетування полягало в створенні шумових ефектів, оточенні будівлі, блокуванні проїзду та забруднення навколишньої території. Але сьогодні дії мали нові повороти, що вимагають реакції правоохоронних органів та широкого кола громадськості.

 

«Мітингувальники почали тарабанити по підвіконню. Співробітниця НКРЕКП відкривши вікно попросила це припинити. У відповідь мітингувальники розбили вікно. Реакція Нацгвардії відсутня. Спроби зменшити ймовірність таких ситуацій та пошкодження державного майна виявилась безрезультатною. На пропозицію Комісії створити безпечну дистанцію, у відповідь отримали пропозицію самим відійти подалі. Комісія подала заяву до національної поліції. Після цього юрист-представник феросплавного підприємства прибув з вимогою не подавати/відкликати заяву Комісії до правоохоронних органів. В іншому випадку - буде створено тиск на Комісію шляхом подачі заяви про начебто розбиту голову пікетувальника, який слухав музику» - повідомляють працівники НКРЕКП.

 

Працівники NARUC (Національна асоціація членів комісій з регулювання комунальних підприємств США) та працівники Посольства США в Україні, що працювали на семінарі сьогодні в будівлі Регулятора мали можливість ознайомитись з умовами роботи НКРЕКП та стали свідками сьогоднішніх подій.

 

Нагадаємо, що протягом серпня відбувались численні зустрічі керівництва НКРЕКП з представниками мітингувальників для обговорення їх вимог та можливих шляхів вирішення (http://www.nerc.gov.ua/?news=9293 ).

 

Регулятор вважає вищевикладені факти неприпустимими та такими, що суперечать Закону про НКРЕКП, та готує відповідні звернення до компетентних органів.