UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин01.08.2019 15:38
версія для друку


НКРЕКП шукає шляхи для ринкового зменшення вартості електроенергії для промислових споживачів


01 серпня 2019 р., м. Київ - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробляє можливі варіанти перегляду структури тарифів на передачу електричної енергії з метою зниження кінцевої ціни на електричну енергію для промислових споживачів. 

 

«Один з варіантів рішення, який сьогодні опрацьовується, – це внесення змін до діючого положення про покладання спеціальних обов’язків на ринку електричної енергії. Регулятор зацікавлений в прозорому та недискримінаційному ціноутворенні», - коментують ситуацію в прес-службі НКРЕКП.

 

Таке рішення щодо внесення пропозицій до Кабінету Міністрів України було ухвалене під час зустрічі  уповноважених осіб Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з представниками Нікопольського феросплавного заводу, Запорізького феросплавного заводу, Дніпроспецсталі, Дніпровського металургійного заводу, Покровського ГЗК, Марганецького ГЗК, Дніпроазоту та інших промислових споживачів електроенергії.

 

Регулятор звертається до промислових підприємств - споживачів електричної енергії віднестись з розумінням до ситуації, яка склалась, та запрошує до конструктивного діалогу. 

 

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 № 483 затверджено Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, яким зокрема передбачено врегулювання питання компенсації виробникам з альтернативних джерел енергії за рахунок тарифу оператора системи передачі.

 

Лист НКРЕКП до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Положення про покладання спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії (див. тут).

 

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)