UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин02.07.2019 17:20
версія для друку


2 липня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 липня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АГРОАРСЕНАЛ»;

ТОВ«МГЗ»;

ТОВ «СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ»;

ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТЗОВ «МИРО-МАРК»;

ТОВ «САН-ЕНЕРДЖИ УКРАЇНА».

 

3. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати старі ліцензії з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

ТОВ «ЗАВОД «ГАЛИЧИНА»;

ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «КОМЕРЦБУДПЛАСТ»;

ТОВ «МЕНЕДЖЕС УКРАЇНА»;

ТОВ «ПРАЙМВУД».

 

4. Видати ТОВ «АПК «ЄВГРОЙЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії

 

5. Відмовити ПАТ «КВБЗ»у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 року № 809 (уточнення найменування юридичної особи).

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 857 (уточнення найменування юридичної особи).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

8. Погодити уповноважену особу з питань відповідності АТ «Вінницяобленерго».

 

9. Накласти штраф на  АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.07.2019).

 

10. Накласти штраф на  АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.07.2019).

 

11. Накласти штраф на  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії  (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.07.2019).

 

12. Накласти штраф на  ТОВ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.07.2019).

 

13. Провести позапланову перевірку ТОВ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

14. Накласти штраф на  ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.07.2019).

 

15. Провести позапланову перевірку АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО».

 

16. Накласти штраф на  КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.07.2019).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами вимог законодавства та ліцензійних умов у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Правил розгляду звернень споживачів щодо дій суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, та врегулювання спорів».

 

19. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019року No1247.

 

20. Перенести розгляд питань про:

- погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Хмельницькобленерго»;

- порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)