UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин10.06.2019 00:00
версія для друку


3 03 по 07 червня відбувся обмін досвідом між Україною та Румунією в рамках проекту технічної допомоги TAIEX


3 03 по 07 червня 2019 року в Національній  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулася експертна місія в рамках проекту технічної допомоги TAIEX (Technical Assistance Information Exchange), що надається Європейською Комісією.


 

 

Місія відбулася в рамках передачі та обміну передовим досвідом між Румунією та Україною щодо удосконалення системи регулювання тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Зокрема обговорювалися питання організації системи тарифного регулювання в Румунії та Україні, методології встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення в країнах ЄС.

 

 

Під час місії відбувся візит до Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал», у ході якого присутніх було ознайомлено з економічними показниками діяльності цього підприємства та роботою очисних споруд Деснянської водопровідної станції. Обговорювалися питання експлуатації та обслуговування об`єктів водопровідно-каналізаційного господарства в цілому.