UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин21.05.2019 11:52
версія для друку


Секретаріат Енергетичного Співтовариства опублікував схвальний звіт про діяльність НКРЕКП у 2018 році


21 травня 2019 року, м. Київ – Секретаріат Енергетичного Співтовариства опублікував схвальний звіт про діяльність НКРЕКП у 2018 році, який доступний за посиланням: https://www.bit.ly/2Qg8oLB.

 

«Ми маємо чітку стратегію як закріпити цей результат у 2019 році. Головний акцент – це баланс інтересів виробника та споживача. Сприятиме цьому політична незалежність Регулятора», - прокоментувала Голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

 

Попередній огляд, проведений Секретаріатом і опублікований в березні 2018 р., сприяв підвищенню ефективності роботи НКРЕКП та мав значний суспільний резонанс.

 

Нагадаємо, в травні 2019 р. відзначається річниця призначення нового складу Регулятора, який вперше в історії був обраний за конкурентною процедурою на шестирічний період, як передбаченою Законом про НКРЕКП.


Довідково:


Секретаріат Енергетичного Співтовариства - міжнародна організація, що включає в себе країни ЄС. Мета — розширення енергетичного ринку Євросоюзу на країни Південно-Східної Європи. Країни-члени беруть на себе зобов'язання в області енергетики, згідно з якими створюють нормативно-правову базу відповідно до Acquis communautaire ЄС та лібералізують свої енергетичні ринки.


1 лютого 2011 року Україна набула статусу Договірної Сторони в Енергетичному Співтоваристві Південно-Східної Європи. Протокол про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства було підписано 24 вересня 2010 року в місті Скоп’є (Македонія) і ратифіковано Законом України «Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства» від 15.12.2010 № 2787-VI.


Приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства сприяє встановленню довгострокової фінансової стабільності енергетичного сектора та поліпшенню інвестиційного клімату в Україні, стимулюватиме регіональну інтеграцію та торгівлю, допомагатиме вирішенню проблем боротьби зі змінами клімату та запровадженню енергозберігаючих технологій. У рамках членства в Енергетичному Співтоваристві Україна буде продовжувати підвищувати ефективність функціонування внутрішніх енергетичних ринків, шляхом імплементації відповідного законодавства ЄС.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)