UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин11.05.2019 12:46
версія для друку


11 травня відбулося засідання НКРЕКП (продовження засідання НКРЕКП від 07.05.2019)


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 травня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (продовження засідання НКРЕКП від 07.05.2019), на якому було ухвалено рішення:

 

1. Накласти штраф на ТОВ «БІОГАЗЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії, Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та  зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «БІОГАЗЕНЕРГО» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.05.2019).

 

2. Анулювати ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії на території України.

 

3. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 128 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)