UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин08.05.2019 12:56
версія для друку


Оприлюднюються Звіти про виконання програми відповідності операторами газорозподільних систем за 2018 рік


Відповідно до положень статті 39 Закону України «Про ринок природного газу» (Закон) Оператор газорозподільної системи розробляє і впроваджує програму відповідності. Ця програма повинна містити заходи для забезпечення безперешкодного виконання Оператором газорозподільної системи функцій, передбачених частиною першою статті 37 Закону, а саме щодо забезпечення Оператором газорозподільної системи надійної та безпечної експлуатації, підтримання у належному стані та розвиток газорозподільної системи якою він користується. Звіт про виконання програми відповідності щорічно подається Регулятору посадовою особою відповідальною за моніторинг та впровадження програми відповідності, та розміщується на веб-сайті Регулятора. Кандидатура такої посадової особи затверджуються Регулятором.

 

На виконання зазначеної вимоги Закону НКРЕКП постановою від 24.10.2017 № 1289 (із змінами) було затверджено перелік кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності.

 

З метою виконання вимог статті 39 Закону НКРЕКП оприлюднює затверджені та надіслані до НКРЕКП операторами газорозподільних систем звіти про виконання програми відповідності за 2018 рік:

 

ПАТ «Вінницягаз»

ПАТ «Волиньгаз»

ПрАТ «Гадячгаз»

ПАТ «Дніпрогаз»

ПАТ «Дніпропетровськгаз»

ПАТ «Житомиргаз»

ПАТ «Закарпатгаз»

ПАТ «Запоріжгаз»

ПАТ «Івано-Франківськгаз»

ПАТ «Київгаз»

ПАТ «Київоблгаз»

ВАТ «Кіровоградгаз»

ПрАТ «Коростишівгаз»

ПрАТ «Кременчукгаз»

ПАТ «Криворіжгаз»

ПАТ «Львівгаз»

ПАТ «Лубнигаз»

ПАТ «Маріупольгаз»

ПАТ «Мелітопольгаз»

ПАТ «Одесагаз»

ПАТ «Полтавагаз»

ПАТ «Рівнегаз»

ПАТ «Сумигаз»

ПАТ «Тернопільгаз»

ПрАТ «Тернопільміськгаз»

ПАТ «Тисменицягаз»

ПАТ «Уманьгаз»

ПАТ «Харківгаз»

ПАТ «Харківміськгаз»

АТ «Херсонгаз»

ПАТ «Хмельницькгаз»

ПАТ «Черкасигаз»

ПАТ «Чернівцігаз»

ПАТ «Чернігівгаз»

ПрАТ «Шепетівкагаз»

 

Разом з тим, ПАТ «Миколаївгаз» надано звіт про виконання програми відповідності за 2018 рік, підписаний посадовою особою Оператора ГРМ, відповідальною за впровадження програми відповідності, яка не затверджена НКРЕКП. ТОВ «Спектргаз» не надано до НКРЕКП звіт про виконання програми відповідності за 2018 рік.

 

Також слід зазначити, що керуючись положеннями статті 39 Закону, а саме якщо оператор газорозподільної системи має менше 100000 підключених споживачів, Регулятор має право прийняти рішення про звільнення такого оператора від виконання вимог цієї статті, розпорядженням НКРЕКП від 17.08.2016 № 15-р та постановою НКРЕКП від 28.12.2018 № 2115, ТОВ «Газовик», ДП «Монтажник» ТОВ «Торговий дім «Валінор», ТОВ «Газпостачсервіс», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу», ПрАТ «НГХП «СІРКА» звільнено від виконання вимог статті 39 Закону щодо відокремлення і незалежності оператора газорозподільної системи.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)