UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.04.2019 18:10
версія для друку


НКРЕКП оприлюднює для відкритого обговорення проект кошторису на 2020 рік


Відповідно до статті 11 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», до повноважень НКРЕКП належить розроблення та відкрите обговорення проекту кошторису на наступний бюджетний рік.

 

На виконання вимог Закону та з метою дотримання строків, визначених у процесі бюджетного планування, управлінням з фінансово – економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності розроблено проект кошторису НКРЕКП на 2020 рік, який пропонується до відкритого обговорення (див. тут).

 

Обговорення проекту кошторису відбудеться 8 травня 2019 року о 15:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою вул. Смоленська, 19.

 

Для участі необхідно зареєструватися, надіславши заявку на електронну адресу: protsun@nerc.gov.ua не пізніше 17:30 години 7 травня, вказавши ПІБ, назву організації/компанії, посаду та контактні дані учасників. При собі мати документ, що посвідчує особу.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)