UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин12.04.2019 12:22
версія для друку


12 квітня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 квітня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ОСОВА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «БАВАРІЯ ГРУП»;

ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ»;

ТОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОТРЕНД»;

ТОВ «ІТЕР КОМ»;

ТОВ «РП-ГРУП».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВА».

 

4. Відмовити ТОВ «ГАЗТРОН ТРЕЙД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «АРТ-ЕНЕРГО».

 

6. Скасувати тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» (нова назва ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»);

ТОВ «Водоканал-Сервіс»;

КПТГ «Гадячтеплоенерго»;

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Криворізька ТЕС» (нова назва ВП «Криворізька теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС» (нова назва ВП «Придніпровська теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

ПАТ «ДТЕК Західенерго» ВП «Ладижинська ТЕС» (нова назва ВП «Ладижинська  теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Західенерго»;

КП виконавчого органу Київради (КМДА) «Київтеплоенерго»;

КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради;

ДП «Криворізька теплоцентраль» (нова назва АТ «Криворізька теплоцентраль»);

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

КП теплозабезпечення (м. Коростень);

Харківське ОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»;

МКП «Херсонтеплоенерго».

 

7. Схвалити інвестиційні програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

8. Накласти штраф на ПАТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

9. Накласти штраф на ТОВ «КАРПАТИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.04.2019).

 

10. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.04.2019).

 

11. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 12.04.2019).

 

12. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

 

13. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПРОМСЕРВІС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

14. Провести позапланову перевірку КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ».

 

15. Затвердити Зміни до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на квітень 2019 року.

 

16. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 серпня 2018 року № 931 «Про погодження використання Державним підприємством «Енергоринок» залишків коштів попередніх періодів за статтею «Амортизаційний фонд».

 

17. Затвердити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 22 березня 2019 року (підпункт 5.3 пункту 5 протоколу № 8) щодо переліку операторів систем розподілу, яким необхідно повернути помилково сплачені споживачами кошти, та суми цих коштів.

 

18. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

19. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24, 25 жовтня 2018 року (підпункт 8.1 протоколу № 17) щодо затвердження змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів, − постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку»;

«Про внесення змін до Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб’єктів природних монополій».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу систем розподілу».

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін деяких постанов НКРЕКП» (щодо визначення порядку укладення угоди про алокацію та запровадження порядку створення і функціонування на ринку природного газу балансуючих груп).

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОВІД ВІНД»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ» (CЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, Тийгласька сільська рада), ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС «Вищеольчедаївська»), ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС «Писарівка»), ТОВ «СОЛАР КВАНТ» (СЕС Миколаївська обл., Врадіївський р-н, за межами с. Сирове, вул. Піщана, 45-а), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ» (CЕС м. Запоріжжя, вул. Антенна, 8), ТОВ «ОВІД ВІНД» (ВЕС Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Овідіополь, за межами населених пунктів Овідіопольської селищної ради), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (20 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (полігон ТПВ Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 10-Б)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)