UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин08.04.2019 18:16
версія для друку


12 квітня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 квітня 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ОСОВА».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «БАВАРІЯ ГРУП»;

ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ»;

ТОВ «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОТРЕНД»;

ТОВ «ІТЕР КОМ»;

ТОВ «РП-ГРУП».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВА».

 

4. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГАЗТРОН ТРЕЙД».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «АРТ-ЕНЕРГО».

 

6. Про скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж» (нова назва ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»);

ТОВ «Водоканал-Сервіс»;

КПТГ «Гадячтеплоенерго»;

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Криворізька ТЕС» (нова назва ВП «Криворізька теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС» (нова назва ВП «Придніпровська теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

ПАТ «ДТЕК Західенерго» ВП «Ладижинська ТЕС» (нова назва ВП «Ладижинська  теплова електрична станція» АТ «ДТЕК Західенерго»;

КП виконавчого органу Київради (КМДА) «Київтеплоенерго»;

КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради;

ДП «Криворізька теплоцентраль» (нова назва АТ «Криворізька теплоцентраль»);

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

КП теплозабезпечення (м. Коростень);

Харківське ОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території»;

МКП «Херсонтеплоенерго».

 

7. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

8. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОВІД ВІНД»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ» (CЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, Тийгласька сільська рада), ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС «Вищеольчедаївська»), ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС «Писарівка»), ТОВ «СОЛАР КВАНТ» (СЕС Миколаївська обл., Врадіївський р-н, за межами   с. Сирове, вул. Піщана, 45-а), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ» (CЕС м. Запоріжжя, вул. Антенна, 8), ТОВ «ОВІД ВІНД» (ВЕС Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Овідіополь, за межами населених пунктів Овідіопольської селищної ради), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (20 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (полігон ТПВ Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 10-Б)).

 

9. Про порушення Умов та Правил виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».

 

11. Про проведення позапланової перевірки КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «КАРПАТИГАЗ».

 

13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ».

 

14. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГАЛУЗЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПРОМСЕРВІС».

 

15. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПАТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

 

16. Про затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на квітень 2019 року.

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін деяких постанов НКРЕКП» (щодо визначення порядку укладення угоди про алокацію та запровадження порядку створення і функціонування на ринку природного газу балансуючих груп).

 

18. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 серпня 2018 року № 931 «Про погодження використання Державним підприємством «Енергоринок» залишків коштів попередніх періодів за статтею «Амортизаційний фонд».

 

19. Про затвердження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 22 березня 2019 року (підпункт 5.3 пункту 5 протоколу № 8) щодо переліку операторів систем розподілу, яким необхідно повернути помилково сплачені споживачами кошти, та суми цих коштів.

 

20. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

21. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24, 25 жовтня 2018 року (підпункт 8.1 протоколу № 17) щодо затвердження змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

22. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу систем розподілу».

 

23. Про схвалення проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, − постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

24. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб’єктів природних монополій».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)