UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин02.04.2019 12:40
версія для друку


2 квітня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 квітня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЕНЕРГОГАЗПОСТАЧ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГАЗ.УА»;

ТОВ «ДАЛЕЧІНЬ»;

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗПОСТАЧ»;

ТОВ «СІМАНТЕКС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

ПП «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «НАФТОГАЗ АВТОМАТИЗАЦІЯ»;

ТОВ «НЕМИРИНЦІ СОЛАР».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ».

 

5. Уточнити місце провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ДП «РЕМ».

 

6. Накласти штраф на ТОВ «КОМПАНІЯ ГІДРОЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

7. Накласти штраф на ПРАТ «РІВНЕАЗОТ» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.04.2019).

 

8. Накласти штраф на ПРАТ «РІВНЕАЗОТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.04.2019).

 

9. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЖИТОМИРГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.04.2019).

 

10. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗОВИК» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.04.2019).

 

11. Застерегти ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

12. Вимоги постанови НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1336 «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» порушень ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

13. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод про внесення змін до Договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»:

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП про внесення змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 04.09.2018 № 955.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо зміни тарифів на відпуск електричної енергії для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО», ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» та ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови «Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2019 рік».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проектів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2019 рік:

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР КВАНТ» (СЕС Миколаївська обл., Врадіївський р-н, за межами с. Сирове, вул. Піщана, 45 а), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (20 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (полігон ТПВ Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 10-Б)).

 

21. Зняти з розгляду питання про:

схвалення проекту постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційної програми на 2019 рік для ЛИСИЧАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ»;

прийняття постанови «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)