UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.03.2019 10:45
версія для друку


Інформація для замовників послуг з приєднання до електричних мереж операторів систем розподілу


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, здійснила моніторинг офіційних веб-сайтів оператор систем розподілу (ОСР) на предмет виконання вимог Кодексу стосовно оприлюднення інформації щодо ставок плати за приєднання та інформації про величину коефіцієнтів завантаження РЕСів (територіальних одиниць) операторів систем розподілу.

 

Для зручності замовників послуг з приєднань та більшої інформованості замовників НКРЕКП надає відповідний список операторів систем розподілу із зазначенням посилань на офіційні веб-сайти операторів систем розподілу стосовно вищезазначеної інформації.

 

Додатково повідомляємо, НКРЕКП було удосконалено розроблений та запроваджений раніше Калькулятор визначення плати за стандартне приєднання, скористатись яким можна на його офіційному веб-сайті за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?calc .

 

У вищезазначеному Калькуляторі зазначається інформація щодо термінів надання послуги із стандартного приєднання та санкцій за перевищення вказаних термінів надання послуги із стандартного приєднання.

 

Відповідно Кодексу систем розподілу ОСР оприлюднюють та оновлюють на офіційному веб-сайті інформацію про умови приєднання до системи розподілу, ставки плати за приєднання потужності та ставки плати за лінійну частину приєднання, адресу, за якою відповідно до принципу "єдиного вікна" буде здійснюватися взаємодія сторін, а також інформацію про лінії електропередач та трансформаторні підстанції 150 - 110 - 35 - 6/0,4 кВ (із зазначенням інформації про завантаження підстанції та резерву потужності) з прив'язкою до географічних даних у системі ГІС.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)