UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин06.03.2019 16:30
версія для друку


Голова НКРЕКП взяла участь у круглому столі "Жінки в енергетиці: виклики та можливості"


06 березня 2019 року, м. Київ – Сьогодні Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко взяла участь у роботі круглого столу «Жінки в енергетиці: виклики та можливості».

 

Захід проходив у інформаційному агентстві «Укрінформ» та був організований за підтримки Проекту USAID «Енергетична безпека».

 

Свій виступ Голова НКРЕКП розпочала зі статистики, згідно з якою в сфері енергетики кожен третій співробітник – це жінка.

 

За словами Оксани Кривенко, в енергетичній галузі для жінки є достатньо викликів, але і поряд із викликами є професійні можливості. Наприклад, свою кар’єру в Регуляторі я розпочинала із найнижчої посади – звичайного спеціаліста.


«Головне вірити та бачити куди йти. Адже якщо людина працює на результат, має мету, якщо цінності збігаються з цінностями колективу, у такому разі стать не має такого великого значення», - підкреслила Кривенко.

 

 

На думку Голови НКРЕКП корпоративна політика у відомствах та підприємствах має бути не стільки women-friendly, скільки women-fair.

 

До участі в круглому столі також були запрошені член Громадської ради при НКРЕКП Світлана Голікова, Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, народний депутат України Ольга Бєлькова, президент ГО «Жіночий енергетичний клуб України» Валентина Бєлякова та інші.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)