UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин06.03.2019 09:54
версія для друку


Відбулася нарада з питання запровадження програмного забезпечення, необхідного для забезпечення функціонування нової моделі ринку електричної енергії


На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» відбулася нарада з питання запровадження програмного забезпечення, необхідного для забезпечення функціонування нової моделі ринку електричної енергії.

 

У нараді взяли участь члени НКРЕКП Коваленко Д.В. і Антонова О.О., представники Департаменту стратегічного розвитку та планування, Управління енергоринку НКРЕКП, а також представники ДП «Енергоринок», ДП «НЕК «Укренерго», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «ДТЕК», «Донбасенерго», ПрАТ «Київобленерго», ПрАТ «Львівобленерго», АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Хмельницькобленерго», АТ «Чернігівобленерго» та представники інших організацій.

 

У рамках наради було обговорено стан запровадження програмного забезпечення:

  • оператора ринку для забезпечення функціонування ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку;
  • гарантованого покупця для забезпечення роботи виробників за «зеленим тарифом»;
  • оператора системи передачі для функціонування балансуючого ринку електричної енергії та ринку допоміжних послуг.

Крім того, учасники ринку мали змогу отримати відповіді на всі поставлені питання до оператора ринку, гарантованого покупця та оператора системи передачі.

 

За результатами наради було вирішено доручити ДП «Енергоринок» створити робочу групу для опрацювання питання коректності роботи програмного забезпечення гарантованого покупця, розробити та надати на розгляд НКРЕКП перелік необхідних змін, які необхідно внести в нормативно-правові документи для забезпечення можливості роботи гарантованого покупця в умовах функціонування двох торгових зон, визначитись з датою проведення семінару щодо роботи учасників ринку і Імітаційній моделі РДН.

 

Доручити ДП «НЕК «Укренерго» розробити та надати на розгляд НКРЕКП зміст Керівництва з допоміжних послуг та Керівництва з балансування з урахуванням зазначених зауважень та наявних практик застосування аналогічних документів у країнах, енергосистеми яких працюють у синхронній зоні ENTSO-E та визначити строки підготовки вищезазначених документів, які є необхідними для функціонування відповідних сегментів ринку електричної енергії. 

 

За результатами проведеного заходу оприлюднюється протокол від 26.02.2019 № 25-п (див. тут).

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)