UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин28.02.2019 17:52
версія для друку


Роз’яснення НКРЕКП щодо роботи учасників ринку в режимі добового балансування


28 лютого 2019 року, м. Київ – Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, вчергове надає роз’яснення учасникам ринку про роботу в режимі добового балансування, який запроваджується з 1 березня 2019 року.

 

В умовах добового балансування постачання природного газу споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (немає необхідності у переукладанні договорів) та після його включення до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС.

 

З метою уникнення відключення бюджетних установ та інших об’єктів соціально-важливої сфери від газопостачання необхідно здійснити перевірку включення споживача до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі АТ«Укртрансгаз».

 

Звертаємо увагу операторів ГРМ на необхідність безумовного виконання вимог чинного законодавства, зокрема в частині підтримання актуальної бази EIC-кодів споживачів, своєчасної та повної передачі інформації про обсяги споживання в їх газорозподільних зонах. У випадку недотримання операторами ГРМ вищезазначених вимог, НКРЕКП здійснить заходи державного контролю та у випадку підтвердження факту порушень застосує відповідні санкції, зокрема у вигляді накладання штрафів, а у випадку систематичних порушень, - розгляне питання щодо анулювання ліцензій.

 

Регулятор закликає учасників ринку в разі виникнення проблемних запитань невідкладно звертатись до кол-центру АТ «Укртрансгаз», який здійснює технічну підтримку користувачів інформаційної платформи: 044-461-20-78.

 

Нагадуємо, що оператор газотранспортної системи повідомив про повну готовність інформаційної платформи до переходу на добове балансування з 1 березня 2019 року.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)