UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.02.2019 12:48
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електромереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618»

 

На сьогодні порядок розрахунку вартості виконання додаткових робіт (послуг), пов’язаних з діяльністю з розподілу електричної енергії здійснюється відповідно до Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю, затвердженої постановою НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618 (далі – Методика).

 

Діюча Методика визначає перелік додаткових робіт (послуг), що надається оператором системи розподілу. Однак у зв’язку з реформуванням ринку електричної енергії зазначений перелік потребує змін та уточнень. Зокрема, пропонується вилучити з переліку додаткових робіт (послуг) такий вид робіт як «Надання інформаційних послуг ліцензіатам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії не на закріпленій території» та внести інші незначні уточнення до переліку додаткових робіт (послуг) та тексту Методики.

 

При внесенні змін до Методики також актуалізовано перелік нормативно-правових актів, які застосовуються при розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю.

 

З огляду на зазначене, було розроблено проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618».

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2019/pr_42/pr_42-2019.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, на адреси: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: vitenko@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 25 березня 2019 року у письмовому та електронному вигляді» (у форматах doc/docx та pdf).

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

22.02.2019

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)