UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.12.2018 21:31
версія для друку


НКРЕКП на найближчому засіданні розгляне питання врегулювання ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах


29 грудня 2018 року, м. Київ – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планує на одному з перших засідань в новому році розглянути питання врегулювання ціни на електроенергію, яка споживається на технічні цілі в багатоквартирних будинках та садових товариствах.

 

Таке рішення було прийнято сьогодні Головою та Членами НКРЕКП після наради з представниками ОСББ, на якій було детально опрацьовано зазначене питання з урахуванням вимог чинного законодавства.


 Нагадаємо, що постановою НКРЕКП від 21.12.2018 № 2010 було внесено зміни до постанови НКРЕ від 26.02.2015 № 220, зокрема в частині вилучення примітки, якою передбачалося встановлення тарифу на електричну енергію, яка споживається в багатоквартирних будинках та садових товариствах на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів, освітлення дворів, східців тощо) на рівні як для населення.

 

 

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)