UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.12.2018 11:59
версія для друку


НКРЕКП провела консультації з громадськістю - круглий стіл «Проблеми включення частини від різниці між фактичними та розрахунковими втратами теплової енергії в теплових мережах підприємств теплопостачання до складу тарифу на теплову енергію. Умови включення втрат до тарифів та програми зменшення їх у мережах. Практика застосування»


22 грудня 2018 року, м. Київ –  Учора Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провела консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Проблеми включення понаднормативних втрат теплової енергії в теплових мережах та води підприємств теплопостачання до складу тарифу на теплову енергію. Умови включення втрат до тарифів та програми зменшення їх у мережах. Практика застосування».


Консультації відбулися під головуванням Директора Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання Світлани Черних, та за участю спеціалістів Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання.


Під час слухань була запропонована до розгляду презентація «Проблеми включення частини від різниці між фактичними та розрахунковими втратами теплової енергії в теплових мережах підприємств теплопостачання до складу тарифу на теплову енергію. Умови включення втрат до тарифів та програми зменшення їх у мережах. Практика застосування».


У заході взяли участь представники ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», Федерації профспілок України, органів місцевого самоврядування та інші.


Звіт за результатами проведення консультацій з громадськістю буде оприлюднено на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)