UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин19.12.2018 14:34
версія для друку


Рішення щодо сертифікації незалежного оператора газотранспортної системи України має бути прийняте до кінця 2019 року


19 грудня 2018 року, м. Київ – Сьогодні в офісі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, пройшла зустріч Голови НКРЕКП Оксани Кривенко та члена НКРЕКП Олександра Формагея з членами наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України»: Вальтером Больтцом, Яном Чадамом, Фабрісом Нуайланом, а також виконуючим обов’язки голови правління ПАТ  Олександром Лісніченко.

 

 

Зустріч була присвячена обговоренню поточного стану процесу відокремлення та сертифікації оператора газотранспортної системи України відповідно до чинного законодавства України та законодавства ЄС.

 

 

Сторони відзначили, що спільною метою НКРЕКП, Уряду України та ПАТ «Магістральні газопроводи України» є забезпечення того, щоб рішення щодо сертифікації незалежного оператора газотранспортної системи України було прийняте до кінця 2019 року, що матиме позитивний вплив на розвиток вітчизняної газотранспортної системи та слугуватиме для європейської сторони свідоцтвом того, що Україна є надійним партнером.