UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.11.2018 10:29
версія для друку


20 грудня відбудуться консультації з громадськістю - круглий стіл «Щодо стану впровадження нової моделі ринку електроенергії та розробки необхідної нормативно-правової бази»


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: "Щодо стану впровадження нової моделі ринку електроенергії та розробки необхідної нормативно-правової бази"


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: "Щодо стану впровадження нової моделі ринку електроенергії та розробки необхідної нормативно-правової бази".


На розгляд громадськості для ознайомлення пропонується презентація.

 

Громадські слухання відбудуться у форматі всебічного обговорення шляхом обміну думками всіх зацікавлених сторін.

 

Зазначені громадські слухання будуть проведені 20.12.2018 о 15:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Запрошуються усі бажаючі, а також представники засобів масової інформації.

 

Письмові пропозиції та зауваження приймаються до 17.12.2018 за адресою: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19, або на електронну адресу: koval@nerc.gov.ua,  відповідальна особа: Коваль Родіон Іванович, тел. (0-44) 204-71-77.

 

Результати публічного громадського обговорення (звіт) будуть доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше, ніж через два тижні після його закінчення.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)