UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин23.11.2018 18:35
версія для друку


НКРЕКП зробила наступний крок у імплементації нового ринку електричної енергії та його лібералізації


На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» на засіданні НКРЕКП 23.11.2018, яке проводилось у формі відкритого слухання, схвалено проекти тарифів на послуги з розподілу електричної енергії та тарифів на послуги постачальників універсальних послуг, що є ключовою умовою для успішного відокремлення діяльності з постачання від діяльності з розподілу електричної енергії.

 

Відокремлення є необхідним та надважливим чинником для забезпечення конкуренції на ринку електрчиної енергії. Запропоновані рівні тарифів на 2019 рік підтримали представники обласних державних адміністрацій та обласних рад.

 

Проекти постанов розміщено на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет з метою одержання зауважень і пропозицій (див. тут та тут).

 

Розрахунок тарифів для суб’єктів господарювання на послуги з розподілу електричної енергії та на послуги постачальника універсальних послуг здійснено відповідно до норм Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою від 05.10.2018 № 1175, та Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг, затвердженої постановою від 05.10.2018 № 1176.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)