UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин31.10.2018 14:26
версія для друку


НКРЕКП вперше запроваджує масштабний моніторинг ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів


 

 

31 жовтня 2018 року, м. Київ - Національна Комісія вперше запроваджує масштабний моніторинг ліцензіатів у сфері перероблення побутових відходів, тим самим послідовно впроваджуючи політику Регулятора в частині моніторингу ринків у сферах енергетики та комунальних послуг. 

 

30 жовтня 2018 року на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було схвалено проекти форм звітності ліцензіатів щодо показників рівня їх прозорості, обсягів перероблення та рівня тарифу у сфері перероблення побутових відходів.

 

Прийняття зазначених форм звітності дозволить НКРЕКП отримувати по кожному ліцензіату детальну інформацію, зокрема щодо калорійності побутових відходів, побічних продуктів та їх залишків після переробки.

 

Нагадаємо, що відповідно до положень законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» до повноважень НКРЕКП у сфері перероблення побутових відходів належать, зокрема, здійснення моніторингу, затвердження форм звітності суб’єктів господарювання.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)