UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.10.2018 20:15
версія для друку


2 листопада відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 листопада 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з  розподілу електричної енергії АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з  постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД».

 

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «АЛЬТЕНЕР». 

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».

 

5. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та  Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії КП «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

12. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії:

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

14. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії постачальниками та операторами системи розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії».

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28.08.2018 № 914».


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)