UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин05.10.2018 10:44
версія для друку


Регулятором видано ліцензію першому суб’єкту господарювання, який подав заяву про отримання ліцензії через онлайн-сервіс


Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) видано ліцензію першому суб’єкту господарювання, який подав заяву про отримання ліцензії через онлайн-сервіс на Єдиному державному порталі адміністративних послуг (https://poslugy.gov.ua/). 

 

4 жовтня 2018 року відбулося засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання, на якому було прийнято рішення щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», яке подало заяву про отримання ліцензії та додані до неї документи через Єдиний державний портал адміністративних послуг. 

 

Нагадуємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України оновила інформацію на Єдиному державному порталі адміністративних послуг, яка містить всю інформацію, необхідну для отримання ліцензії, зокрема:

  • перелік видів діяльності, що підлягає ліцензуванню НКРЕКП;
  • перелік документів, що мають надаватися для отримання ліцензії;
  • електронні форми заяв та інших документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, зразки їх заповнення;
  • розмір плати за видачу ліцензії;
  • підстави для відмови у видачі ліцензії;
  • нормативно-правові акти, якими регулюється ліцензування,а також надає можливість подачі до НКРЕКП документів для отримання ліцензії, інформації про зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, та звітності в електронному вигляді не виходячи з дому чи офісу, авторизувавшись за ЕЦП (електронним цифровим підписом).

 

Використання Єдиного державного порталу адміністративних послуг дозволить заощадити час та зусилля суб’єктів господарювання, зробити відносини з НКРЕКП прозорими та відкритими.

 

Із сторінкою НКРЕКП на Єдиному державному порталі адміністративних послуг можливо ознайомитись за адресою: http://www.my.gov.ua/info/department/1545/details.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)