UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин20.09.2018 21:53
версія для друку


НКРЕКП провела першу прес-конференцію незалежного Регулятора


20 вересня 2018 року, м. Київ – Учора в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулася перша прес-конференція незалежного Регулятора, під час якої було підведено підсумки перших ста днів роботи Комісії.

 


Модератором прес-конференції був незалежний експерт у сфері енергетики, директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, який високо оцінив перші результати роботи нових членів Регулятора.

 

 

«Ці члени Комісії, які сьогодні перед вами, - це перший склад Комісії, який був обраний на прозорій конкурсній основі за весь час існування національного Регулятора. Ці люди пройшли дуже жорсткий відбір і знаходились під дуже прискіпливим оком не тільки вітчизняних експертів, але і наших міжнародних партнерів, і тому на сьогодні ми маємо дуже обґрунтовані сподівання на цей склад Комісії, перед яким стоять складні суспільно важливі завдання. Те, що на сьогодні зроблено, - це невелика частина завдань, які належить зробити Регулятору», - відзначив Володимир Омельченко.