UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин06.09.2018 09:21
версія для друку


Відбулася зустріч Голови та членів НКРЕКП з делегацією Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ЕRRА)


5 вересня відбулася зустріч Голови НКРЕКП Оксани Кривенко та Членів НКРЕКП Олени Антонової, Олександра Формагея та Євгена Магльованного з делегацією Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ЕRRА) у складі Голови Марта Отса та програмного менеджера Валерії Фаркаш.

 

 

Під час зустрічі відбувся обмін інформацією щодо діяльності ERRA та НКРЕКП, було обговорено останні події та новини регулювання енергетичного та комунального секторів України, а також напрямки подальшої співпраці між ЕRRА та НКРЕКП.

 

 

Голова НКРЕКП Оксана Кривенко відзначила, що ERRA відіграла значну роль у становленні українського регулятора, адже саме участь в заходах ERRA надала можливість багатьом співробітникам Комісії, які зараз займають керівні посади, ознайомитись з теорією та передовою практикою економічного регулювання природних монополій. Участь у робочих групах та комітетах ERRA, її навчальних курсах дозволила Регулятору встановити особисті контакти з колегами з інших країн, що сприяє постійному обміну досвідом та інформацією.