UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин28.08.2018 12:32
версія для друку


28 серпня відбулося засідання НКРЕКП


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 серпня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АКСПО УКРАЇНА»;

ТОВ «БЦ ОКСІМ»;

ТОВ «ВЕК «ПАЛІВЕНЕРГО»;

ТОВ «ПК «ГАЗВИДОБУВАННЯ»;

ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «БЦ ОКСІМ»;

ТОВ «ПІВДЕННА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ТЕК»;

ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ».

 

3Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ».

 

4. Відмовити ТОВ «УКРТОРГАЛЬЯНС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЯЧНІ СТАНДАРТНІ РІШЕННЯ».

 

6 Внести зміни до місцезнаходження об’єкта електроенергетики ліцензіата з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА».

 

7. Провести позапланові перевірки ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

 

8. Внести зміни до постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії окремим виробникам електричної енергії на ТЕЦ (вилучення відсотків за користування кредитними коштами, наданими ДП «Енергоринок»):

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»;

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

КП «Теплоенергетик»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

ПрАТ «Херсонська ТЕЦ»;

ПАТ «Черкаське хімволокно»;

ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

 

9. Погодитись з рішеннями Ради ОРЕ від 19 лютого 2018 року (підпункт 7.5 протоколу № 2) про затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року № 1028) у частині визначення мінімально допустимого складу обладнання Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго». 

 

10. Погодитись з рішеннями Ради ОРЕ від 22 січня 2018 року (підпункт 8.6 протоколу № 38) про затвердження Змін до додатка 3 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Інструкція про порядок здійснення розрахунків на Оптовому рину електричної енергії України, погоджена постановою НКРЕ від 23 червня 2004 року № 634) у частині складання заданого графіка навантаження. 

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП» щодо можливості направлення ліцензіатами НКРЕКП форм звітності через онлайн-сервіс на Єдиному державному порталі адміністративних послуг;

«Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи»;

«Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕСТ СОЛАР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Чернелиця»), ТОВ «ВЕСТ СОЛАР» (СЕС Кіровоградська обл., Петрівський р-н, смт Балахівка, вул. Олександрівська, 2)).

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Соколове), ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП» (1 та 3 черги СЕС, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Бєльченко братів, 2-А), ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, Чумаківська сільська рада), ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Новоолександрівка, вул. Центральна, 86, 92), ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО» (1 черга СЕС Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Запорізька, 50), ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО» (СЕС Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Козлин, вул. Колгоспна, 24), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, б. 38а)).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про врахування АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни на електроенергію згідно встановленого законодавством порядку для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, за період листопад – грудень 2014 року та січень – березень 2015 року»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 581» щодо повернення АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» сум дотаційних сертифікатів;

«Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»;

«Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 лютого 2017 року № 224».

 

15. Перенести на 30 серпня розгляд питання про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на вересень 2018 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)