UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин02.08.2018 12:05
версія для друку


2 серпня відбулося засідання НКРЕКП


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 серпня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «Е.КОННЕКТ (УКРАЇНА)» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ТОВ «ПЕТРОНІК» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «МАРТІН ТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО».

 

5. Затвердити План розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ» на 2018 – 2027 роки.

 

6. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОПЕРСПЕКТИВА» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

7. Провести позапланову перевірку ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

 

8. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 08 жовтня 2015 року № 2551 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 вересня 2015 року № 2316 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 1»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на землях Обухівської селищної ради), ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (1 черга СЕС Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Кривачинці (за межами населеного пункту), ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 1» (СЕС «Таванська 1»).

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

Комунальне підприємство «Тернопільводоканал»;

Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради;

Комунальне виробниче підприємство «Краматорський водоканал».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

Комунальне підприємство «Тернопільводоканал»;

Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради;

Комунальне виробниче підприємство «Краматорський водоканал».

 

13. Зняти з розгляду питання про прийняття постанови щодо схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)