UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин31.07.2018 14:08
версія для друку


31 липня відбулося засідання НКРЕКП


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 липня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ ЛОГІСТИК»;

ТОВ «СЕВІЛІЯ ГРУП».

 

2. Видати ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

3Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та постачання теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідання НКРЕКП за 31.07.2018). 

 

4Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії. 

 

5Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії.

 

6Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОТЕХНІКЯРМОЛИНЦІ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

7. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

8. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

9. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на серпень 2018 року.

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про алгоритм перерахувань коштів на серпень 2018 року»;

«Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 липня 2018 року (підпункт 9.12 протоколу № 12)» щодо затвердження для ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» додаткового платежу у разі виникнення спірного питання, уточнення вимірів або іншого узгодженого коригування.

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОСВІТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» (СЕС Одеська обл., Саратський р-н, на землях Кулевчанської сільської ради)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка), ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» (СЕС Одеська обл., Саратський р-н, на землях Кулевчанської сільської ради), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (3 та 4 черги СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів)), ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» (1 пусковий комплекс СЕС Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Котляревського, 15), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Чернігівська обл., Прилуцький р-н, землі Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту)), ТОВ «ГІДРОСВІТ» (ГЕС Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт. Меджибіж, вул. Набережна, 2/1).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)