UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин27.07.2018 17:19
версія для друку


Сьогодні Регулятор прийняв вкрай важливе рішення щодо функціонування ринку природного газу


Сьогодні на ринку природного газу найбільш гострою і резонансною проблемою є готовність Оператора ГТС до впровадження добового балансування. У липні Регулятор провів позапланову перевірку ліцензованої діяльності АТ «Укртрансгаз». Перевірка встановила факти порушення Оператором ГТС вимог законодавства, зокрема, у частині проведення необхідних заходів із підготовки до роботи ринку в добовому режимі. 

 

Як наслідок на АТ «Укртрансгаз» було накладено штраф.

 

Розуміючи, що у зв’язку із порушенням Оператором ГТС вимог законодавства, під загрозу сталого функціонування стає весь ринок природного газу України, Регулятор задля недопущення розбалансування ринку прийняв рішення відповідно до якого на період усунення порушень (до 01.10.2018) та приведення дій АТ «Укртрансгаз» у відповідність до вимог законодавства, створення та забезпечення функціонування інформаційної платформи комерційне балансування (зокрема визначення фінансового забезпечення, подання номінацій/реномінацій, проведення алокацій, визначення небалансів, визначення плати за нейтральність) за період серпень – вересень 2018 року здійснювати відповідно до положень Кодексу газотранспортної системи в редакції, що діє станом на сьогодні.

 

Регулятор і надалі продовжуватиме здійснення моніторингу процесу забезпечення необхідних умов для функціонування добового ринку природного газу та прикладатиме максимальні зусилля для впровадження добового балансування на ринку природного газу.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)