UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин26.06.2018 16:59
версія для друку


Оприлюднюються протоколи нарад щодо обговорення шляхів врегулювання проблемних питань із забезпечення виплати заробітної плати працівникам ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» та погашення заборгованості перед ДП «ЕНЕРГОРИНОК»


19 та 20 червня 2018 року у приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулись наради щодо обговорення шляхів врегулювання питань, що склались у ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО», а саме: погашення заборгованості перед ДП «ЕНЕРГОРИНОК», погашення боргу за спожиту активну електроенергію боржниками перед ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО», забезпечення виплати заробітної плати працівникам, проведення ремонтних робіт та технічного обслуговування мереж, у яких приймали участь Голова та члени НКРЕКП, керівники та представники ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО», ТОВ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ТИТАНО-МАГНІЄВИЙ КОМБІНАТ», ДП «ЕНЕРГОРИНОК», Фонду державного майна України, Запорізької обласної державної адміністрації, Держенергонагляду, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді України Соболєв С.В. та інші зацікавлені особи.

 

За результатами проведених нарад, які оформлені відповідними протоколами (від 19.06.2018 див. тут та від 20.06.2018 див. тут), був узгоджений план дій, який спрямований на вирішення ситуації, що склалася. 

 

На виконання цього плану, НКРЕКП зроблені перші кроки, спрямовані на поліпшення складного фінансового стану ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»: 

  • на відкритому засіданні 25 червня 2018 року було прийнято постанову № 554 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 401», якою затверджено нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на червень 2018 року;
  • на відкритому засіданні 26 червня 2018 року постанову № 567 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2018 року».

З огляду на зазначене, НКРЕКП наголошує на необхідності дотримання узгодженого плану дій усіма учасниками наради з метою врегулювання ситуації, що склалася у ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)