UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин20.03.2018 11:01
версія для друку


20 березня відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 березня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Відмовити ТОВ «АЛЬЯНС-ІНВЕСТИЦІЇ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Провести позапланові перевірки:

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

4. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення і на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради.

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МВ АЛЬЯНС»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «МВ АЛЬЯНС» (1 черга СЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Долинське, вул. Центральна, 1А та 1Б, вул. Каховська, 15).

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік: Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проектb постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»;

Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради.

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення розміру величини коригування нормативного значення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах при розрахунку прогнозованої середньої закупівельної ціни на електричну енергію на II квартал 2018 року».

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2018 року № 262 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2018 року».

 

11. Продовжити розгляд питання про схвалення проекту постанови «Про встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів ПрАТ «Київспецтранс».

 

12. Зняти з розгляду питання про:

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік: Комунальному виробничому підприємству «Краматорський водоканал»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік: Комунальному виробничому підприємству «Краматорський водоканал»;

прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної програми на 2018 рік Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП щодо інвестиційної програми на 2018 рік для Комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)