UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин16.03.2018 11:43
версія для друку


Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!


Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!

 

Шановні колеги!

 

Від імені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!

 

У переддень свята висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності сфери комунальних послуг та задоволенні людей у повсякденних і життєво необхідних потребах. Завдяки Вашому професіоналізму та наполегливості підтримується безперебійна робота усієї галузі, населення забезпечується теплом і водою, а також надаються різноманітні побутові послуги.

 

На сьогодні галузь житлово-комунального господарства ще потребує суттєвого реформування, що сприятиме поліпшенню якості надання комунальних послуг і створенню належних умов для працівників галузевих підприємств.

 

Переконані, що спільними зусиллями ми вирішимо всі складні питання, реформуємо галузь та піднімемо рівень комунальних послуг до світових стандартів.

 

Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, успіхів, а також належної оцінки Вашої нелегкої та вкрай необхідної праці!

 

 

З повагою

 

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг                                                                                 Д. Вовк

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)