UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин14.03.2018 16:46
версія для друку


20 березня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 березня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «АЛЬЯНС-ІНВЕСТИЦІЇ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ».

 

3. Про проведення позапланової перевірки:

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

4. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МВ АЛЬЯНС»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «МВ АЛЬЯНС» (1 черга СЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с. Долинське, вул. Центральна, 1А та 1Б, вул. Каховська, 15).

 

5. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2018 року № 262 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2018 року».

 

6. Про схвалення проекту постанови «Про встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів ПрАТ «Київспецтранс».

 

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення розміру величини коригування нормативного значення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах при розрахунку прогнозованої середньої закупівельної ціни на електричну енергію на II квартал 2018 року».

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради.

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради.

 

10. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

Комунальному виробничому підприємству «Краматорський водоканал».

 

11. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

Комунальному виробничому підприємству «Краматорський водоканал».

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної  програми на 2018 рік Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».

 

13. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»;

Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради;

Комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)