UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин31.01.2018 16:40
версія для друку


Оприлюднюється Перелік елементів обладнання українського виробництва по кожному альтернативному джерелу енергії


На виконання Розділу IV Порядку визначення рівня використання обладнання українського виробництва на об’єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексів), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного  газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), та встановлення відповідної надбавки до «зеленого» тарифу, затвердженого постановою НКРЕКП від 10 грудня 2015 року № 2932, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє про оприлюднення Переліку елементів обладнання українського виробництва по кожному альтернативному джерелу енергії (див. тут).

 

Перелік розміщений на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет www.nerc.gov.ua в розділі «ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ» → «ЕНЕРГЕТИЧНІ ПІДПРИЄМСТВА» «ПЕРЕЛІК ЕЛЕМЕНТІВ ОБЛАДНАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА ПО КОЖНОМУ АЛЬТЕРНАТИВНОМУ ДЖЕРЕЛУ ЕНЕРГІЇ».

 

Зазначений перелік буде оновлюватись у тижневий строк після прийняття рішення НКРЕКП щодо встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для відповідного об’єкта електроенергетики. 

 

Поширення та використання такої інформації дозволяється лише з посиланням на джерело.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)