UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин23.01.2018 09:09
версія для друку


Сайт Регулятора відзначений NARUC за прозорість та зручність у використанні


Національна асоціація членів регуляторних комісій США (NARUC) на своєму сайті (https://www.naruc.org/international/news/ukrainian-regulator-s-website-honored-for-transparency-consumer-friendliness/) відзначила Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за оновлення дизайну веб-сайту НКРЕКП, який збільшив прозорість діяльності Регулятора та спростив залучення споживачів до регуляторного процесу.

 

В своєму повідомленні NARUC проінформувала американських читачів про те, що сайт НКРЕКП зайняв друге місце на конкурсі веб-сайтів органів державної влади країни. Ця відзнака базується на оцінці, проведеній Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у рамках проекту ПРООН та Ради Європи щодо розширення доступу громадськості та ЗМІ до інформації та прозорості.

 

 

Комісія у 2015 році оновила власний веб-сайт, при розробці якого були використані ідеї, представлені в рамках програми Партнерства НКРЕКП з NARUC та американськими регуляторами, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Сайт НКРЕКП почав використовувати (ще до прийняття відповідного закону) багато функцій, подібних сайту Комісії з регулювання комунальних послуг Кентуккі, включаючи публікацію всіх рішень та протоколів засідань комісії, а також пряму трансляцію та запис засідань комісії.

 

На сайті українського Регулятора відповідно до найкращих практик США публікуються його рішення, протоколи та записи засідань, акти перевірок, проекти регуляторних актів, річний бюджет та інші матеріали. Оновленням свого сайту НКРЕКП забезпечила відкритість для громадськості своєї діяльності та процесів прийняття рішень у відповідності до вимог законів України про НКРЕКП та про ринок електроенергії.

 

«Сайт НКРЕКП значно покращився, і вигідно відрізняється від найкращих сайтів регуляторів США з точки зору дизайну, інтуїтивності та простоти використання. Доступні на веб-сайті інструменти для споживачів є не надто складними і виглядають дуже функціональними. Наявність прямої трансляції засідань НКРЕКП є важливим кроком у напрямку підвищення прозорості та зміцнення довіри громадськості до НКРЕКП», – зазначив Ендрю Мельникович, співробітник Комісії з регулювання комунальних послуг Кентуккі.

 

«Сайт НКРЕКП виконує важливу роль у забезпеченні відкритості діяльності українського регулятора. Тому в 2015 році відбулася модернізація веб-сайту – повна зміна його графічного оформлення, структури та навігації. У цій роботі враховувався досвід функціонування сайтів регулюючих Комісій штатів США Кентуккі та Огайо. НКРЕКП і в подальшому планує впроваджувати нові сервіси на веб-сайті за підтримки NARUC. Це дозволить споживачам отримати спрощений доступ до інформації щодо вартості та якості енергоресурсів», – підсумував Сергій Христюк, керівник апарату НКРЕКП.

 

НКРЕКП розраховує на подальшу партнерську співпрацю з NARUC, яка допомагає посилити комунікаційні можливості Регулятора та його відповідальність перед суспільством.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)