UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.12.2017 13:57
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Кодекс системи передачі


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Кодексу системи передачі»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оприлюднює проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Кодексу системи передачі».

 

Відповідно до положень частини третьої статті 6 Закону України "Про ринок електричної енергії", до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на ринку електричної енергії належать, зокрема, затвердження Кодексу систем передачі. Згідно з пунктом 17 Розділу 17 "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок електричної енергії" НКРЕКП необхідно протягом дев’яти місяців з дня набрання чинності Законом затвердити Кодекс системи передачі.

 

На виконання пункту 20 розділу 17 Закону України "Про ринок електричної енергії" ДП "НЕК "Укренерго" розробило та з урахуванням зауважень НКРЕКП доопрацювало Кодекс системи передачі.

 

Абзацом першим частини шостої статті 2 Закону України "Про ринок електричної енергії" встановлено, що Кодекс систем передачі визначає, зокрема:

- порядок планування розвитку систем передачі;

- умови та порядок доступу до систем передачі;

- умови та порядок приєднання до систем передачі;

- характеристики та порядок надання допоміжних послуг оператору системи передачі;

- порядок оперативного планування;

- порядок управління та експлуатації системи в нормальних та аварійних режимах;

- стандарти операційної безпеки, критерії, що застосовуються оператором системи передачі для диспетчеризації генеруючих потужностей та використання міждержавних перетинів;

- порядок диспетчеризації розподіленої генерації та умови надання пріоритетності об'єктам електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії.

 

Результатом прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Кодексу системи передачі" має стати виконання вимог Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо впровадження нової моделі ринку електричної енергії.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_316/pr_316_29.12.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, подаються у письмовому та електронному вигляді на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: pustovojtov@nerc.gov.ua , у форматах *.doc за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

 

Від суб’єктів господарювання приймаються до розгляду зауваження та пропозиції, що надійдуть до НКРЕКП не пізніше 31.01.2018 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

29.12.2017

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)